O nas

Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji oraz wentylacji. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów – dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia były wykonane sprawnie i szybko, ale jednocześnie z największą dbałością, poczuciem estetyki i czystością. Posiadamy wiedzę, doświadczenie, umiejętności oraz sprzęt niezbędne do zapewnienia profesjonalnych usług na najwyższym poziomie.

Nasi klienci

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Każdego klienta traktujemy z jednakową atencją, dopasowując ofertę do jego potrzeb i wymagań. Głównym miejscem naszych działań jest województwo pomorskie, ale jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami z całego kraju.

Usługi

Oferujemy szerokie spektrum usług: projektowanie, montaż i naprawa urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła, naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne tych urządzeń, projektowanie oraz montaż wentylacji, a także serwisowanie i sprzedaż agregatów do transportu chłodniczego, zwłaszcza firm Thermal Master oraz Gah Refrigeration Ltd. Pracujemy tylko na wysokiej klasy urządzeniach oraz zatrudniamy specjalistów w swoim fachu, tak by nasze usługi spełniały Państwa oczekiwania. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą

Serwis

Nasz serwis jest dostępny dla Państwa 24 godziny na dobę. W każdej chwili służymy pomocą oraz radą w zakresie napraw urządzeń i systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Całodobowy serwis zapewnia naszym klientom wygodną, ciągłą i jasną komunikację oraz gwarancję szybkiego i fachowego rozwiązania pilnych problemów.

Rekomendacje

Możemy pochwalić się certyfikatami autoryzowanych instalatorów takich renomowanych producentów jak LG, Samsung, Fujitsu, Panasonic, Gree. Znane marki zaufały naszej firmie i oferowanym przez nas rozwiązaniom. To dla nas powód do dumy, ale też motywacja do dalszego działania, tak by każdym kolejnym dobrze wykonanym zleceniem potwierdzać, że zasłużyliśmy na te wyróżnienia.

Trochę historii

Nasza firma ma siedzibę w Sierakowicach i powstała w maju 2015 roku. Przed otworzeniem działalności właściciel Marklimu, Marcin Plesiak, zdobywał cenne doświadczenie jako serwisant agregatów do transportu chłodniczego w Wielkiej Brytanii, pracował też w chłodnictwie okrętowym na statkach w Polsce. Z zawodu jest technikiem chłodnictwa, klimatyzacji oraz wentylacji – absolwentem Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni.

Certyfikaty

ffffff

 

 

Partner handlowy

 

 

Autoryzowany instalator

Autoryzowany instalator PANASONIC

Autoryzowany instalator PANASONIC